3T Office Park z wiechą

3T Office Park z wiechą

 

 • Na szczycie 3T Office Park zawisła wiecha. Składający się z 3 wież obiekt osiągnął maksymalną wysokość kolejno – 39, 50 i 39 metrów.
 • Powierzchnia najmu największego projektu biurowego w Gdyni wyniesie 38,5 tys. m2.
 • Zakończenie inwestycji planowane jest na połowę 2021 roku.

26 sierpnia na szczycie 3T Office Park w Gdyni zawisła wiecha. Całkowita powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie 54,9 tys. m2, z czego powierzchnia najmu zajmie 38,5 tys. m2. W ramach inwestycji powstaje obiekt składający się z trzech wież - 10, 13 i 10 kondygnacji, które osiągnęły już maksymalną wysokość – 39, 50, 39 metrów. Parking podziemny pomieści 405 miejsc parkingowych i 250 stanowisk rowerowych.

- Zakończyliśmy budowę stanu surowego. Dzięki kompetencjom generalnego wykonawcy i współpracy z podwykonawcami realizacja projektu przebiega zgodnie z harmonogramem. Korzystając z własnych, wieloletnich doświadczeń na rynku biurowym, tworzymy przestrzeń skrojoną na miarę biznesu, o czym świadczy duże zainteresowanie obiektem. Są już pierwsi najemcy: Wartsila Polska, centrum medyczne Medicover, przedszkole Mały Einstein oraz restauracja Meating Point. Jednocześnie trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi zainteresowanymi- komentuje Sergiusz Gniadecki, inwestor biurowca, prezes zarządu 3T Office Park Sp. z o.o.

- Zawieszenie wiechy to moment ważny dla każdego wykonawcy inwestycji. W wypadku 3T Office Parku nasza satysfakcja jest jeszcze większa, co związane jest z dotrzymaniem harmonogramu, pomimo pracy w warunkach pandemii. Ostatnie miesiące, poczynając od marca, stanowiły dla naszego zespołu wyzwanie, ale dzięki odpowiedzialnej postawie wszystkich zaangażowanych w realizację - inwestora, naszych pracowników, dostawców i podwykonawców, budowa była i jest kontynuowana bez przeszkód - powiedział Dariusz Wietrzyński, odpowiedzialny za budownictwo kubaturowe w PORR S.A.

Projekt 3T Office Park otrzymał certyfikat BREEAM Interim na poziomie „Excellent”, co gwarantuje spełnianie najwyższych standardów pod względem zarządzania, energooszczędności, komfortu pracy użytkowników i wpływu na środowisko naturalne. Obiekt powstaje także w zgodzie z wymogami Fundacji „Integracja” - certyfikat „Obiekt bez barier”, co oznacza pełne przystosowanie do pracy i poruszania się osób z niepełnosprawnościami.

Realizację 3T Office Park wspiera firma Gleeds Polska. Świadczy usługi zarządzania inwestycją i jej kosztami, koordynacji ds. certyfikacji BREEAM oraz pełni rolę inspektorów nadzoru.

Zakończenie inwestycji planowane jest na połowę 2021 roku.

Otoczenie 3T Office Park

Na zainteresowanie obiektem wpływa także różnorodność funkcjonalna jego otoczenia. Rozwój i atrakcyjność przedsiębiorstw determinuje rozwinięta infrastruktura oraz obecność obiektów biurowych, usługowo-handlowych i rekreacyjnych. 3T Office Park powstaje w świetnej pod względem komunikacyjnym i funkcjonalnym lokalizacji, z punktu widzenia biznesu jednej z najlepszych w Trójmieście. Jestem przekonany, że ten czynnik w połączeniu z wysoką jakością obiektu sprawia, że tworzymy atrakcyjne miejsce dla najemców - dodaje Sergiusz Gniadecki.

3T Office Park powstaje w Gdyni-Redłowo, przy ul. Kazimierza Górskiego – w dobrze skomunikowanej, wielofunkcyjnej dzielnicy, obejmującej m.in.:

 • kompleksy sportowe: Stadion Miejski, Gdyńskie Centrum Sportu, Narodowy Stadion Rugby, Gdynia Arena,
 • centrum handlowe Riviera,
 • biurowce przy ul. Łużyckiej,
 • Pomorski Park Naukowo-Technologiczny

Położenie 3T Office Park umożliwia pracownikom korzystanie z rozwiniętej infrastruktury transportu publicznego Gdyni:

 • bezpośrednio przy kompleksie - przystanki autobusowe w dwóch kierunkach,
 • 3 minuty do przystanku kolei metropolitalnej PKM Stadion,
 • 12 minut do dwóch przystanków szybkiej kolei miejskiej SKM Redłowo i SKM Wzgórze św. Maksymiliana,
 • 7 minut do przystanków autobusowych i trolejbusowych przy głównej arterii Trójmiasta – Alei Zwycięstwa.

Dla rowerzystów dużym atutem jest biegnąca pod budynkiem ścieżka rowerowa wpleciona w rozbudowaną sieć tego coraz bardziej powszechnego transportu w Trójmieście.                    

drukuj

Kontakt dla mediów