Wedel rozda 30 tys. lodów w Galerii Przymorze

Wedel rozda 30 tys. lodów w Galerii Przymorze

 

Każdy Polak zjada średnio 5,5 kilograma lodów rocznie – wynika z badania „Lody oczami Polaków i Włochów” zrealizowanego przez ośrodek badawczy Kantar na zlecenie LOTTE Wedel. To właśnie z myślą o wielbicielach chłodzącego deseru powstała akcja „Poczuj smak lodów E.Wedel”, w ramach której w dniach 5-10 października na terenie centrum handlowego Galeria Przymorze zostanie rozdanych aż 30 tys. lodów.

E.Wedel produkuje wyroby czekoladowe w Polsce od ponad 170 lat. Także amatorzy słodkiej ochłody od pewnego czasu mogą także sięgać po wedlowskie produkty. To właśnie z myślą o nich powstała akcja „Poczuj smak lodów E.Wedel”, która odbędzie się w Galerii Przymorze w dniach 5-10 października. W tym czasie klientom centrum handlowego zostanie rozdanych aż 30 tys. lodów.

- Galeria Przymorze jest wielofunkcyjnym centrum handlowym, które nie tylko odpowiada na zakupowe potrzeby klientów, ale jest także przestrzenią do spędzania czasu lokalnej społeczności, rodzin z dziećmi czy przyjaciół. Z tego względu organizujemy wydarzenia, które mają na celu uatrakcyjnienie czasu spędzanego w naszym obiekcie. Jednym z nich jest akcja „Poczuj smak lodów E.Wedel”, podczas której odwiedzający nas goście za darmo będą mogli spróbować pięciu różnych smaków oferowanych przez jednego z najbardziej rozpoznawalnych producentów słodyczy w Polsce – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor centrum handlowego Galeria Przymorze.

PRZYjdź po wedlowskie PRZYsmaki

W ramach promocyjnej akcji Wedla codziennie, od 12.00 do 20.00, trzy hostessy będą rozdawały klientom centrum handlowego Galeria Przymorze lody Premium w wydaniu waniliowym, czekoladowym i truskawkowym, a także Ptasie Mleczko w lodowej odsłonie o smaku czekoladowym i truskawkowym.

- Zależy nam, by jak najwięcej Polaków poznało smaki Wedla, dlatego prowadzimy tę akcję zarówno w większych, jak i mniejszych miastach kraju – od Tatr aż po Morze Bałtyckie. Chociaż słodycze tej marki są dobrze znane, to aż 90 proc. klientów nie wie, że E.Wedel produkuje także pyszne lody. Każdego dnia będziemy proponować inny zestaw smaków lodów, dlatego warto być z nami codziennie – zachęca Joanna Jastrząbek, dyrektor zarządzający Agencji Eventowej Master, organizatora akcji.

Akcja zostanie przeprowadzona z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.

drukuj

Kontakt dla mediów

Dorota Kopczyńska

Dorota Kopczyńska

d.kopczynska@gmail.com
577 010 424